Ubezpieczenie rolne

Codziennie każde gospodarstwo rolne narażone jest na wiele szkód spowodowanych nieszczęśliwymi wypadkami, zniszczeniem plonów, chorobami zwierząt, pożarami, uderzeniem pioruna czy wichurami. W takich kryzysowych sytuacjach warto mieć ubezpieczenie gospodarstwa. Obowiązkiem ubezpieczenia rolnego objęci są wszyscy właściciele nieruchomości, będące usytuowane na gruntach o powierzchni powyżej 1 ha. Ubezpieczenie to dotyczy zarówno posiadaczy jak i współposiadaczy gospodarstwa.

Przedmiot ubezpieczenia rolnego:

  • OC z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego,
  • domy jednorodzinne wraz ze stałymi elementami, (treść ustawy nie obejmuje wszystkich elementów budynku),
  • wszystkie pozostałe budynki (np. budynki gospodarcze, garaże).

Ubezpieczenie OC rolnika

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego obejmuje wypłatę odszkodowania w sytuacji, kiedy rolnik lub osoba z jego rodziny wyrządzi szkodę innej osobie podczas wykonywania pracy na terenie gospodarstwa. Ponadto ubezpieczenie OC pokrywa koszty szkód wyrządzonych przez zatrudnionego w gospodarstwie pracownika.

Ubezpieczenie ruchomości domowych

Jeżeli chcemy objąć ochroną domowe ruchomości należy je dodatkowo ubezpieczyć na warunkach dobrowolnego ubezpieczenia budynków. Ubezpieczenie to nie jest ujęte w obowiązkowym ubezpieczeniu budynków.

Przy zawieraniu umowy zapewniamy minimum formalności oraz przystępną cenę.

(5/5), Ocen: 21


Kalkulator OC / AC / NNW / Assistance

Wyceń
pracujemy codziennie w godzinach 8-21

Darmowa wycena ubezpieczenia

Wyceń
pracujemy codziennie w godzinach 8-21

Oferta Ubezpieczeń

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertę ubezpieczeń OC i AC już dziś

Ubezpieczenia samochodu

Nie przepłacaj i sprawdź najtańsze OC, AC i NNW

Ubezpieczenia na życie

Ubezpiecz swoich bliskich już teraz bez wychodzenia z domu

Ubezpieczenia mieszkania, domu

Tanie ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia turystyczne

Bezpieczna podróż z ubezpieczeniem turystycznym

Ubezpieczenia firmy

Chroń mienie firmowe od wszystkich zdarzeń

Ubezpieczenia rolne

Sprawdź ubezpieczenia rolne dla rolników

Zadzwoń już dziś!

  +48 570 110 970
pracujemy codziennie w godzinach 8-21

Kup ubezpieczenie zdalnie

bez wychodzenia z domu

Zamów szybko i wygodnie ubezpieczenie samochodu (OC, AC, NNW, Assistance), ubezpieczenie mieszkania, domu turystyczne, firmowe czy na życie bez wychodzenia z domu.
Wszystkie formalności załatwimy przez telefon i Internet. Ubezpieczenia online
Zadzwoń, nie odkładaj decyzji na później i już teraz zdalnie ubezpiecz zdrowie i życie swoje i swojej rodziny!

Ubezpieczenia zdalne realizujemy dla klientów z całej Polski!

Multiagencja ubezpieczeniowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce jesteśmy w stanie znaleźć i dopasować najlepszą polisę ubezpieczeniową dla Ciebie. Zadzwoń już teraz do Nas, a my wszystkim się zajmiemy. U nas nie musisz wprowadzać swoich danych do formularzy, my się tym zajmiemy a Ty w tym czasie możesz oddać się swoim pasjom.

Pomagamy i doradzamy w wyborze najkorzystniejszej oferty, idealnie dopasowanej do potrzeb indywidualnych każdego klienta lub firmy. Posiadamy swoje oddziały ubezpieczeń w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Zakopanem i Gorlicach.

Rankomat, paczkomat czy inny automat, to nie nasze rzeczy. Agent z JJD dobrze ubezpieczy i Twoje polisy będzie mieć w swojej pieczy.

Ubezpieczenia Generali Ubezpieczenia Compensa Ubezpieczenia Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia PZU Ubezpieczenia TUZ Ubezpieczenia InterRisk Ubezpieczenia Ergo Hestia Ubezpieczenia HDI Ubezpieczenia Proama Ubezpieczenia Allianz Concorida MTU Euroins Wiener Uniqa
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Polityka Prywatności.