Ubezpieczenie Firmowe

Ubezpieczenie dla firmy to ochrona jej mienia od zdarzeń oraz odpowiedzialność cywilna w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przedmiot ubezpieczenia dla firm

Przedmiot ubezpieczenia dla firm obejmuje znajdujące się w niej nieruchomości, środki trwałe, ogrodzenia czy środki obrotowe. Zakres ubezpieczenia obejmuje kradzież z włamaniem, rabunek, ogień czy inne zdarzenia losowe jak np. huragan, powódź. Ubezpieczenie to może obejmować szkody wyrządzone wobec osób trzecich lub podmiotów gospodarczych.

Każdy rozsądny przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z potrzeby posiadania ochrony mienia, bez którego nie mógłby prowadzić działalności gospodarczej. Każde ubezpieczenie zapewnia pomoc finansową w przypadku szkody, zwraca koszty uporządkowania po niej, a także finansuje niezbędną pomoc prawnika, informatyka, ślusarza, elektryka czy innych specjalistów.

Przede wszystkim firmy szczególnie narażone na niebezpieczeństwo związane z wypadkami przy pracy pracowników powinny posiadać ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Przykładem takiej firmy może być firma budowlana czy transportowa. Śmiertelny wypadek pracownika na budowie to koszt odszkodowania od pracodawcy, a wynosi on nawet kilkaset tysięcy złotych. Pamiętaj, że od tego warto się ubezpieczyć!

Firma produkcyjna może ubezpieczyć się np. od wprowadzenia wadliwego produktu do obrotu. Dzięki temu nie tylko uniknie braku funduszy na usunięcie wadliwego produktu z rynku ale także zyska środki na naprawienie szkody jakie wyrządziły te produkty.

Każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe posiada zasady ubezpieczenia określone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) dlatego wybór odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej w zależności od zakresu działalności i wielkości firmy może być bardziej lub mniej korzystny.

Ubezpieczenie dla firmy w pakiecie z OC działalności w promocyjnej cenie – sprawdź!

(5/5), Ocen: 14


Kalkulator OC / AC / NNW / Assistance

Wyceń
pracujemy codziennie w godzinach 8-21

Darmowa wycena ubezpieczenia

Wyceń
pracujemy codziennie w godzinach 8-21

Oferta Ubezpieczeń

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertę ubezpieczeń OC i AC już dziś

Ubezpieczenia samochodu

Nie przepłacaj i sprawdź najtańsze OC, AC i NNW

Ubezpieczenia na życie

Ubezpiecz swoich bliskich już teraz bez wychodzenia z domu

Ubezpieczenia mieszkania, domu

Tanie ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia turystyczne

Bezpieczna podróż z ubezpieczeniem turystycznym

Ubezpieczenia firmy

Chroń mienie firmowe od wszystkich zdarzeń

Ubezpieczenia rolne

Sprawdź ubezpieczenia rolne dla rolników

Zadzwoń już dziś!

  +48 570 110 970
pracujemy codziennie w godzinach 8-21

Kup ubezpieczenie zdalnie

bez wychodzenia z domu

Zamów szybko i wygodnie ubezpieczenie samochodu (OC, AC, NNW, Assistance), ubezpieczenie mieszkania, domu turystyczne, firmowe czy na życie bez wychodzenia z domu.
Wszystkie formalności załatwimy przez telefon i Internet. Ubezpieczenia online
Zadzwoń, nie odkładaj decyzji na później i już teraz zdalnie ubezpiecz zdrowie i życie swoje i swojej rodziny!

Ubezpieczenia zdalne realizujemy dla klientów z całej Polski!

Multiagencja ubezpieczeniowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce jesteśmy w stanie znaleźć i dopasować najlepszą polisę ubezpieczeniową dla Ciebie. Zadzwoń już teraz do Nas, a my wszystkim się zajmiemy. U nas nie musisz wprowadzać swoich danych do formularzy, my się tym zajmiemy a Ty w tym czasie możesz oddać się swoim pasjom.

Pomagamy i doradzamy w wyborze najkorzystniejszej oferty, idealnie dopasowanej do potrzeb indywidualnych każdego klienta lub firmy. Posiadamy swoje oddziały ubezpieczeń w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Zakopanem i Gorlicach.

Rankomat, paczkomat czy inny automat, to nie nasze rzeczy. Agent z JJD dobrze ubezpieczy i Twoje polisy będzie mieć w swojej pieczy.

Ubezpieczenia Generali Ubezpieczenia Compensa Ubezpieczenia Ubezpieczenia Warta Ubezpieczenia PZU Ubezpieczenia TUZ Ubezpieczenia InterRisk Ubezpieczenia Ergo Hestia Ubezpieczenia HDI Ubezpieczenia Proama Ubezpieczenia Allianz Concorida MTU Euroins Wiener Uniqa
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Polityka Prywatności.